7 nejčastějších otázek před focením

Možná, že právě přemýšlíte, že nastal vhodný čas se objednat na focení. Na ateliérové focení vašich svůdných fotek. Pokud to zvažujete, mám pro vás pár informací, které si myslím, že vás určitě zajímají.

Vybrala jsem 7 vašich nejčastějších otázek, které máte, než se objednáte na focení.

1. Co mě čeká? Jaké to bude?

Nabízím vám možnost nejdříve vše probrat osobně nebo po telefonu. Vyjasníme si, jak se můžete dopředu připravit, třeba jaké oblečení si máte přinést. V ateliéru se o vás nejdříve postará vizážistka. Na vašem odlíčeném obličeji zvýrazní vaši přirozenou krásu. Už samotná příprava vás příjemně naladí a jako bonus získáte sebedůvěru a budete se sama sobě líbit. Potom probereme průběh focení a naladíme se společně na focení, trochu se protáhneme, můžeme si i zatančit a pak začneme pomalu fotit.

2. Co když se stydím?

Možná budete nervózní a budete se stydět. Toto je naprosto v pořádku. Mají to tak všichni. Nenechte se ale svázat strachem příliš. Důvěřujte mi a snažte se uvolnit. Opravdu uvolnit. Chovejte se normálně, jako kdyby na vás foťák nemířil. Když řeknu něco vtipného, tak reagujte. Neduste smích v sobě – byl to záměr vás rozesmát.

Hodně pomáhá, když se trochu poznáme. Nabízím vám konzultaci před focením. Ujasníme si, jaké fotky chcete, jak to všechno bude probíhat, co máte mít s sebou a tak. Trochu si popovídáme a zjistíte, že se nemáte čeho bát.

3. Pomoc, jsem moc tlustá nebo stará!

Na velikosti a věku nezáleží.  Každá žena může vypadat krásně a nechat se klidně vyfotit. A víte co? Bude vypadat skvěle! Limity jsou pouze ve vaší hlavě a na stránkách nesoudných módních časopisů. Ženy, nenechme si diktovat míry z venku! Ciťme se dobře ve svém těle a buďme mu vděčné za to, co pro nás všechno dělá. Mějme se rády, takové jaké jsme!

4. Neumím pózovat

Umět to nemusíte. Já vás to naučím. Vždy vám řeknu, co po vás chci a jak si máte stoupnout, sednout nebo lehnout. A budu vás nastavovat tak dlouho, dokud to nebude vypadat prostě úžasně. Můžete samozřejmě ale pózovat i podle sebe, je to vždy na domluvě.

Připravte se ale na to, že to místy bude docela dřina a že vás pak může bolet celé tělo. Neslibuji, že si užijete odpočinkový den. Bude to náročné, ale bude to stát za to. Čím víc pózy bolí, tím lépe vypadají. To je fakt.

5. Nemám co na sebe

Tomu rozumím, taky nemám co na sebe 😀 Pravdou je, že nic speciálního nepotřebujete. Fotky nejsou o oblečení, ale o vás. Na svůdné fotky stačí i prostěradlo. Na formálnější fotky vaše oblíbená halenka a sukně. Vybírejte spíš oblečení jednodušší, bez velkých poutavých vzorů a obrázků.

6. Bojím se o svou reputaci

Focení probíhá v soukromém ateliéru – krásném světlém bytě, kde budu jen já, vizážistka a vy. Není se čeho bát. Vaše fotky bez vašeho svolení nebudu nikde zveřejňovat. Budou jen vaše.

7. Jak to probíhá po focení?

Po focení vám odešlu náhledy fotek, ze kterých si vyberete ty, které se vám nejvíce líbí. Tyto já upravím a buď vám je nechám vytisknout nebo připravím luxusní fotoknihu.

Co se ale po focení pravděpodobně stane, je, že se samy do sebe zamilujete. Může to být první krok ke změně vašeho života. O to mi jde v první řadě. Focení je moje vášeň.

Pokud by se vám fotky z jakéhokoliv důvodu nelíbily, vrátím vám peníze 🙂

Teď je ten správný okamžik. Nečekejte na nějaké vhodnější „až“ a objednejte se hned.

Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.