Čas pro sebe

Čas jen pro sebe – potřebujeme ho všechny, že? A tak málo si ho dopřáváme. I tak mi ale v hlavě běžely myšlenky – nebylo by rozumnější, kdybych zůstala doma s dětmi nebo uklízela? Ale srdce mě tam prostě táhlo.. Tím spíš, že jely i samé sympatické ženy. A pár ženských kruhů jsem zažila, takže vím, jaká uvolňující nálada a porozumění tam panuje. Takže to rozhodování  zase tak složité nebylo. Prostě jsem jela a byla to pecka.

Program plný emocí, zpěvu, tance, sdílení, opečovávání, zdobení.. Ale i odhalování a propouštění nepotřebného, meditace, rituály, tvoření. Pocity sounáležitosti, vděčnosti, vnitřní radosti.. Přineslo mi to spoustu uvědomění o mě samé a moc děkuji Janě a Markétě za skvělé vedení.

Ještě po návratu domů jsem si několik dní prohlížela fotky, které jsem tam vyfotila a které mi připomínaly atmosféru celého víkendu. Vím, že takovéhle víkendy potřebuji zažívat pravidelně.

 

Pokud by vás něco podobného taky lákalo, tak zde jsou kontakty 😉

www.janitaurbanova.cz

www.marketaprchalova.cz

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.