Chrám Galadwen

Počátkem roku jsem toho moc nevyfotila. Příroda ještě spala a já bloumala v temných zákoutích své duše, cítila jsem veliké prázdno a otazníky nad svou další cestou. Ale pak se objevilo malé světýlko, které opět prozářilo mé dny. Má milá Irena Galadwen mě pozvala do svého pohádkového království, abych ho svou cvakací mašinkou zachytila na fotkách v celé své jedinečné nádheře a atmosféře.

Když jsem přijela jsem do Kolína, kde se chrám Galadwen nachází, tak jsem užasla. Tolik nádhery citlivě pospojované do okouzlujícího celku mi napovídalo, že toto místo je výjimečné stejně jako jeho majitelka. Cítila jsem, že i fotky, které nafotíme budou jedinečné svou atmosférou. A tak jsme se pustily do práce, která vlastně ani nebyla prací, ale čirou radostí.

Vznikly fotky, které myslím mluví za vše. Kromě fotek nádherného místa vznikly i osobité portréty jeho milé majitelky. A já se znovu přesvědčila o tom, že jsem na správné cestě ♥
Napadlo nás nabídnout tento léčivý prostor k focení i ostatním ženám. Líbilo by se vám, vrátit se v čase a prožít zážitek mimo běžnou realitu?

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.