Dopis přátelům

Milí přátelé,

poslední roky mě trápily všelijaké zdravotní potíže a tak jsem se rozhodla, že je na čase přijít na kloub jejich příčině. Pustila jsem se po cestě poznávání samy sebe, prošla pár terapiemi a semináři, přečetla desítky knih a také jsem hodně meditovala a poslouchala to, co ke mně mluví zevnitř. Vím, že moje cesta stále pokračuje a že spoustě věcem zatím nerozumím. Přesto došlo ke značnému zlepšení mého života.

Dala jsem výpověď v práci a začala se věnovat tomu, co mě skutečně baví a naplňuje. Vím, že je to krok do neznáma a do nejistoty, hlavně finanční. Ale věřím tomu, že když budu svoji práci dělat s otevřeným srdcem, tak to bude šlapat dobře. Mám velkou podporu ve svém muži, bez které by to nešlo.

Ale proč vám to všechno vlastně píšu?

Protože to je součást mojí terapie.

Snažím se poslouchat svoji intuici a už několika cestami ke mně přichází slovo komunikace. A tak jsem se dneska rozhodla udělat další krok do neznáma a sdílet s vámi něco, co jsem za poslední týdny tvořila. Dala jsem do toho svoje srdce a svou duši. Cítím, že by to mohlo být moje poslání. Pokud jste zvědaví, co to je, tak se podívejte sem.

Je to veliký krok mimo moji komfortní zónu, sdílet s přáteli i cizími lidmi svoje osobní věci. Ale jedině tak můžete pochopit důvod a téma mého podnikání, jen tak může být uvěřitelné – přes můj příběh a vlastní zkušenost.

Mým cílem je tvořit pro ženy

Dnes v našem světě převládá hlavně mužský prvek a my ženy máme pocit, že s muži musíme soupeřit a vyrovnat se jim. Dokázat jim, že jsme stejně dobré nebo ještě lepší. Že potom nás budou mít raději. Zjistila jsem, že nemusíme. Jednak to nefunguje, a jednak máme vlastní zbraně. A když je známe a používáme, tak nám muži snesou modré z nebe.

Možná jsem teď vzbudila vaši zvědavost, co že je to za kouzelné zbraně.

Jednou z nich je vaše cykličnost, o které jsem psala v tomto článku.

Dnes vám prozradím další z nich a tou je:

Sebeláska.

Když budete milovat sami sebe, tak vás bude milovat i vaše okolí.

Takže veškerou mou snahou je naučit vás milovat sami sebe, stejnou měrou jako vaše bližní. To znamená nemilovat vaše bližní více nebo méně než sami sebe. Chápete?

Jednou z možností, která vám v tom může pomoci jsou vlastní krásné fotografie. Zjistila jsem to vlastně úplně náhodou díky svým nadšeným klientkám. Fotografování je jednou z cest k sebelásce, je to terapie a zážitek, který má veliký potenciál změnit váš život.

S láskou

Jana

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře
  1. Wow Jani, to je nádherný nápad léčit sebelásku fotografií. Úplně jsem dostala chuť se k Tobě objdnat na focení 😉 A ta zpověď přátelům je mi velmi blízká.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.