Stáhněte si e-book zdarma

8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit

Chcete mít fotky, na kterých se sama sobě líbíte? V mém e-booku Vás naučím, jak si je pomocí 8 jednoduchých triků můžete pořídit i vlastními silami :-)

Reference

Co o ebooku říkají čtenáři?

Během čtení e-booku jsem cítila, že focení je Jany životním posláním a skutečně skrze něj může ženy léčit. A já bych si od takové fotografky osobní a třeba i intimní fotografie moc přála. Z jejích rad cítím, že je potřeba si dát na focení čas a prostor pro sebe sama, což je právě součástí toho léčení. Moc děkuji nejen za cenné rady, ale i uvědomění, že každá žena je krásná, a že i na fotografiích se odráží především ta vnitřní krása, možní ještě více než ta vnější.
Pavla Rožumberskáhttp://rozumberskapavla.cz/
Každá žena chce být krásná. A každá žena je krásná. Díky Janě budete vědět, jak vaše přednosti podpořit a jaké fígle využít, aby zrovna vaše krása vynikla a vaše duše promluvila. Dozvíte se také, jak se na focení připravit, jak si ho užít a jaké světlo nechat dopadnout na vaši tvář, aby působila co nejpřirozeněji. Hýčkejte se, podpořte svou ženskost a dívejte se, jak jste krásné!
Kristýna Sucháhttps://kristynasucha.cz/
Ebook má kouzelnou moc - najednou jsem měla pocit, že bych to zvládla i já. Fotit umím celkem dobře, ale vlastní focení nesnáším, proto bohužel nemám žádné "své" fotky. Za pomoci pár triků a pravidel, která sice zní logicky, ale bez přečtení bych si je neuvědomila, věřím, že jsem schopná to zvládnout. Vyhradím si čas pro sebe, vytisknu pokyny a zkusím to
Lucie Novotná
Ebook jsem přečetla jedním dechem a všem ženám ho vřele doporučuju! Když jsem tvořila svůj první profesní web, věděla jsem, že chci, aby jej tvořily moje vlastní fotografie. Do té doby jsem ale vždycky raději stála za objektivem, než před ním. Byla jsem přesvědčená, že nejsem fotogenická. (Ach, jak častá výmluva nás žen… :-) ) Tak nějak intuitivně jsem se řídila body, které jsou uvedeny v tomto ebooku, a musím říct, že s výsledkem jsem byla nadmíru spokojená! Je vidět, že autorka velice dobře ví, o čem píše. Po přečtení tohoto ebooku mám v deníčku poznačeno ještě nějaké to doporučení navíc a už teď se začínám těšit na jarní focení. Škoda jen, že jsem jej nečetla už v pubertě... :-) A vám ostatním vřele doporučuji dvě věci. Za prvé – stáhněte si ebooku, přečtěte si ho a vemte si jej k srdci. A za druhé – na nic nečekejte a vrhněte se na focení! I když se to nepovede hned napoprvé, dřív nebo později najdete ty správné pozice, ve kterých budete sama sobě připadat nádherná. A věřte, že to stojí za to!
Juliettelektorka flirt dance