Pomocí fotoaparátu a díky svým úžasným klientkám jsem pochopila, že krása se skrývá uvnitř každé z nás a že je stejně důležitá jako rozum a cit. Těší mě, že se stále více žen přidává na cestu vědomé krásy a že jim můžu být na jejich cestě prospěšná. 

TOTO JE MŮJ PŘÍBĚH A MŮŽE SE STÁT I VAŠÍM

V zrcadle na zdi jasně vidím, že jsem krásná a že křivky mého těla jsou naprosto dokonalé. Líbím se sama sobě a vím, že i můj partner mé tělo miluje. Jsem si vědomá své vlastní krásy – krásy, která vyzařuje zevnitř ven. 

Moje dokonalé tělo dalo vzniknout mým krásným a zdravým dětem, moje prsa pro ně tvořila mléko, díky rukám denně dělám tolik krásných a důležitých věcí...

 

Možná si teď říkáte, že vy se tak rozhodně necítíte nebo že jsem spadla z višně a pořádně si u toho natloukla hlavu.

DŘÍVE JSEM SI MYSLELA, ŽE NEJSEM HEZKÁ

Nelíbilo se mi moje tělo, na můj vkus jsem měla malá prsa, příliš špičatý nos, úzký obličej a s dalšími nedostatky bych mohla pokračovat. Oplývala jsem spíš rozumovými schopnostmi. A krása nebo pocit, že bych mohla být krásná, jsem vždy považovala za nedůležité nebo řekněme povrchní. Sebeláska pro mě bylo cizí slovo.

Časem jsem se vdala a narodily se mi 3 krásné děti a já se rozdávala pro ně. Ze začátku mi to nevadilo a dělala jsem to s upřímnou láskou a nasazením. Jak ale děti rostly, začala jsem být z nějakého záhadného důvodu nespokojená. Vadilo mi, že nemám čas sama pro sebe, zároveň jsem ale u ničeho nevydržela a neměla nikde stání. Takže v nedostatku času zakopaný pes nebyl. V té době se u mě začaly objevovat i různé záhadné choroby.

A TAK ZAČALA MOJE CESTA

Den za dnem jsem pitvala svoje pocity a nahlížela pod pokličku své nespokojenosti. Z velké části pramenila z toho, že jsem cítila, že svého muže nepřitahuji. A postupně ke mně přišlo zjištění, že člověk, aby mohl milovat své bližní, tak musí v první řadě milovat sám sebe. Jak mě mohl můj muž bezmezně milovat, když jsem se nemilovala ani já sama? Jak ale z toho ven?

Jelikož pro mě byly vždy na prvním místě moje děti a peněz nazbyt jsme moc neměli, tak jsem nechtěla utrácet za vlastní krásu, přišlo mi to škoda peněz. Měla jsem pocit, že péče sama o sebe je zbytečný luxus a že si ji nezasloužím. V hloubi duše jsem chtěla být šťastná a krásná, ale nevěděla jsem jak na to.

VŠECHNY JSME KRÁSNÉ A TA KRÁSA VYZAŘUJE Z NÁS

Jednoho dne mě oslovila kamarádka s nápadem, nalíčit a nafotit pár kamarádek a užít si den v ženské společnosti. Mělo se jednat o boudoir, neboli svůdné fotky v prádle nebo jen decentně zahalené. I když jsem do té doby fotografovala spíše děti a rodiny, tak mě nápad nadchnul. Ani spát jsem z toho pořádně nemohla, byla jsem tím úplně posedlá.

Začala jsem se ve svém skromném volném čase vzdělávat a zkoumat různé pózy a nastavení světel, aby se mi první velké focení povedlo. Naše první boudoir party se nakonec nad očekávání vydařila a já se postupně začala focení žen specializovat. Od té doby už uplynula nějaká doba a já nafotila spousty dalších žen. A víte, co? Všechny ženy byly nadšené!

 

KRÁSNÉ FOTKY JAKO TERAPIE ZVYŠOVÁNÍ SEBE-VĚDOMÍ

Jejich nadšení mě neskutečně nakazilo a tak jsem se rozhodla, že se potřebuji nechat taky vyfotit. A byl to pro mě životní zážitek! Z krásných fotek jsem měla nepopsatelnou radost. Koupala jsem se v tom úžasném pocitu, že se sama sobě líbím a že se mám fakt ráda

 

Proč mě nenapadlo dřív, že vlastní krásné fotografie mohou mít léčebnou moc? Tolik let jsem se trápila a teď na prahu čtyřicítky mi to teprve došlo!!! Pochopila jsem, že krása je stejně důležitá jako rozum a cit. A taky mi došlo, že je načase toto poselství sdělit i ostatním pochybujícím ženám. Naučit je, že navzdory historicky zakořeněnému faktu, že cítit se krásně je nevhodné, neslušné nebo povrchní, je krása důležitá. Všechny jsme krásné a ta krása vyzařuje z nás, jen my samy to často nevidíme.

 

Následuji své srdce a pomáhám i ostatním ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu a zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Díky svým zkušenostem s fotografováním z různých úhlů objektivu vím, co které ženě lichotí.

Potkávám krásné a milé ženy a měním jejich nedostatky v přednosti, učím je milovat svá těla a jsem součástí jejich proměny v dokonalé láskyplné bohyně..

 

I vám skrze svůj objektiv ráda nastavím úhel pohledu, který odhalí vaši jedinečnou krásu.

ZDE MĚ MŮŽETE KONTAKTOVAT

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů