Irena Galadwen

Před Vánocemi mě jedna milá žena požádala o nafocení fotek, které by ladily s jejím nově vznikajícím webem a na kterých by byla zachycena hloubka její duše. Moje srdce zaplesalo. Cítila jsem, že tvoření s Irenou Galadwen bude velice naplňující ♥.
 
A bylo tomu tak. První část focení proběhla v lese a vznikly fotky ze světa lesních víl a skřítků, fotky, které voní spadaným listím a jehličím a les není jen tak obyčejný, ale tajuplný a magický.
A to především díky této nádherné ženě, Ireně Galadwen, průvodkyni chrámem přírody. A já jsem šťastná, že vám ji mohu představit na fotografiích.
 
 
Ireny reakce na fotky mě totálně dojala!
 
„Milá krásná Janičko,

 

 
přeji hezký dobrý večer.
 

Ze srdce ti děkuji za nádherné fotografie. Nebylo úplně snadné je vybrat neb se mi líbí stejně, jako tobě:-). S fotografiemi jsem střídavě prožila celý dnešní krásný den. Dívám se, dívám a říkám si. Tohle jsem já. Irena Galadwen.

 
Máš velký cit pro kompozici. Nacítění. Zachycení duše. Jsi krásná Žena s nádhernou duší a dary. Cítila jsem se s tebou Doma. Krásně mě vede moje Duše.
 
Děkuji za nádherné zachycení Galadwen. Mojí Duše. Děkuji za krásný čas s tebou.“
 
Jako pozadí pro druhou část focení nám posloužil rybník, a tak jsem fotila Irenu Galadwen tentokrát s elementem vody.
 
 
 
„Mému srdci drahá, krásnými dary obdarovaná, milá Jani,
 
zářivý den ti přeji a ze srdce ti děkuji.
To je tak nádherné, tak něžné, jak mj. sdělili průvodci k mému jménu „princezna z Elfí říše, zářící v lehkosti labutího peří“  a ty jsi to zachytila v obraze. Slovy nevyjádřitelné. Ano, je to zase úplně jiné. Což byl i záměr. Znovu je to nádherné.
 
Prohlédla jsem všechny i nádherné lesní a jsem totálně zamilovaná sama do sebe.:-)
 
Ze srdce ti děkuji.
Vybrala jsem již, i když úkol byl to nelehký, skvělé jsou i tvoje momentky. „
 
Ty fotky jsou tak nááádherné. Jsou nadpozemské -všechny. Jsou láska. Takhle tvoří láska. Jsi úžasná kouzelnice. Čarodějka.:-)
 
Fotky už zdobí Irenky nový web: https://chramgaladwen.cz/. 
 
Děkuji Irence Galadwen za důvěru a za společné plynutí převánočním časem.
 
Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.