Jak se fotí Bohyně

V přirozeném světle

V přirozeném světle, jak jinak… Nejlépe venku na louce… Když je ale venku zima a tráva pod sněhem, stačí i velké okno, které rozzáří jejich krásu.

Bez retuše

S vlastním přirozeným make-upem a bez retuše. Jejich krása září zevnitř, fotky nepotřebují žádné náročné úpravy a to se mi líbí. Sama nemám ráda umělost a lhaní a přesně tak na mě působí titulní stránky časopisů.

S radostí

Nejlepší na focení je samotná příprava a krášlení, vymýšlení vhodných šatů a doplňků. Ženské plynutí a sdílení. A samozřejmě improvizace! Po chvíli jsme se dostaly plně do akce, je slyšet smích a ženy tančí, realizujeme momentální nápady a užíváme si přítomný okamžik… Pro mě trochu výzva mít vždy připravené nastavení foťáku a dostatek světla. Ale ta radost pak z těch povedených fotek je nesmírná!

Podle svého

Je to zase jiný typ focení než stylizované pózování, kdy může být focení plně ve vašich rukách. Nechat to všechno prostě plynout a umožnit vesmíru nechat vzniknout naprosto neočekávané fotky. Ještě hezčí než ve vašich snech 🙂

Takhle se fotily Radka s Hankou, krásné a milé ženy, lektorky mohendžodára, blahodárné tantrické jógy. Mohendžodáro je tajemné a léčivé cvičení ze starodávné indické tradice, posiluje pánevní dno, harmonizuje hormonální systém a navrací ženy k jejich ženské podstatě, moudrosti a vnitřní síle.

Mě už si mohendžodáro našlo! Pokud Vás taky láká, koukněte na stránky Radky Jirouškové: www.terapieprodusi.cz a Hanky Půlpánové: http://www.moudrostzeny.cz/.

V květnu spolu chystají společný jarní workshop pro ženy nazvaný Vnitřní krása ženy. Zde najdete pozvánku.

Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.