Pachamama

Pachamama je jméno incké bohyně Matky Země.
Tento název si pro svůj obchod s férovou módou a šperky z přírodních materiálů půjčila moje klientka Vendy, která mne oslovila pro své focení.

S Vendy jsme jednu únorovou neděli vyšly do průhonického parku a k přírodnímu koupališti v Říčanech. Fotily jsme na místech, které si Vendy vybírala pro své příští produktové focení nové kolekce, kterou právě dovezla z Indonésie.

Pro následné focení Vendy oslovila Terezu Kramerovou jako „tvář“ a podporu svého dalšího projektu. Tím projektem je stavba šicí dílny na Bali, která má zaměstnat několik místních šikovných švadlen v místě jejich bydliště.

Fotky z focení s Terezou uvidíte už brzy v dalším článku.

Webové stránky, kde můžete najít plno krásných šperků, nádherných sukní, triček, pohodlných braletek a batikovaných sárongů, jsou www.pachamama.cz.

Vendy, držím Ti palce, ať podaří postavit šicí dílnu a brzy se opět těším na setkání u fotoaparátu 🙂

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.