Podzimní víla

S Janou jsme se na focení domlouvaly už od jara, ale vždycky nám do toho něco „vlezlo“. Jednoho dne to ale klaplo a to velice spontánně za původně nepřejícího počasí a nepromyšlené lokace na focení. Nechaly jsme to plynout a vyvrbily se z toho super fotky.

Což může být povzbuzením pro mnohé z vás, které čekáte, až bude ten správný čas, až budete hubené, až budete ve vhodné fázi cyklu, až – dosaďte si samy.

Někdy si nevědomky tvoříme překážky a někdy zase máme různé představy, jak by měly fotky vypadat, lpíme na vlastní dokonalosti a očekáváme, že pak se fotky povedou. Mám ale zkušenosti spíš opačné, přílišné lpění na výsledku vede k tomu, že si focení jednak neužijete a jednak třeba i k tomu, že jste pak s výsledkem třeba nespokojení.

Proto radím, nechte věcem volný průběh, netlačte a důvěřujte, že se všechno děje správně. Protože stejně nejvíc záleží na tom, co vyzařuje z vás. To ostatní až tak důležité není 😉

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.