kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Služby

hledačka JEDINEČNOSTi

Vždy mě fascinuje, jak jsou mé klientky každá jiná a přitom všechny krásné. I když o tom ony samy často pochybují, já v každé vidím jenom to krásné a pokaždé je to jako první láska. Prostě se zamiluju, do té jedinečnosti, do života každé z nich. Do osobních příběhů i těch z oblasti podnikání...

sebeláskové focení

brandové focení

sebeláskové focení

Ráda bych vám zprostředkovala zážitek, kdy si dovolíte zastavit a dopřát si čas jen čistě sama na sebe. Obléct si jednou svůdné šaty, nechat se opečovat, zavnímat krásu přítomného okamžiku a dovolit si jen tak být. Bez tlaku na výsledek. A nechat se překvapit sama sebou. Ten pocit je opojný. Najednou na sebe začnete nahlížet úplně jinak. Vlastní zdroj lásky máte přímo před očima už na vždy. Stačí se dívat

dovolíte si jen tak být

pocítíte svou jemnou ženskou sílu

nejkrásnější fotky vznikají z uvolnění

více informací

brANDové focení

Fascinují mě ženy, které se nebojí tvořit si svůj život snů. Ženy, které znají své poslání a které dávají do podnikání své srdce. Těší mě, že jim můžu pomoci ukázat světu jejich jedinečnost a originalitu díky brandovým fotografiím, které přesně vystihují jejich podnikání.

jasně definovaná vlastní značka

fotky, které přilákají ideálního klienta

zvýšení vaší důvěryhodnosti a odlišení od konkurence

více informací

ukazuji cestu k sobě

I.

cesta k sebelásce

My samy jsme samy pro sebe nejdůležitější. Je to moje životní téma, o kterém bych mohla vyprávět hodiny. Zvu vás na schůzku plnou inspirace a podpory. 

domluvit konzultaci

II.

cesta k vlastní značce

Dobrodružství spojené s nacházením vlastního poslání, rozvoj podnikání, hledání své značky a autenticity. Touto cestou už procházím několik let a nesmírně mě to baví. 

domluvit konzultaci

a co vaše vlastní fotky?

prohlédNěte si portfolio