Vánoční focení

Moc děkuji za zájem o vánoční minifocení, moc si vážím toho, že se vracíte! Původně jsem vánoční minifocení ani neplánovala. Nějak ke mně nepřišel žádný nápad ani místo, v ateliéru měli plno a já věděla, že když už budu fotit, tak rozhodně něco originálního.

A pak se mi hlavou mihl takový malinkatý záblesk myšlenky, že ideální místo by mohlo být v obchůdku s přírodní kosmetikou Gravitas v Říčanech. Chodila jsem tam obdivovat nádhernou malbu na stěně a pokaždé mě napadlo, že by to bylo skvělé pozadí na focení. Majitelce Beatě se nápad taky líbil a bylo rozhodnuto.

Tím ale začala pro mě nejtěžší část, vymyslet dekorace a doplňky. Stálo mě to několik bezesných nocí, výletů do obchodů i do lesa. V předvečer jsme za pomoci mého muže a našich malých asistentů vše připravili a v den D už jsem očekávala první příchozí s krásným fotokoutkem.

Focení dopadlo úžasně, všichni přišli dobře naladěni a dětičky skvěle spolupracovaly. Nádherné ohlasy na zaslané fotky mě několikrát dojaly skoro k pláči. Děkuji, děkuji, děkuji ♥♥♥

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.