Zámecká paní

Přišel mi krásný e-mail od klientky, že je unesená z fotek svojí kamarádky a moc by si přála se ke mně také objednat a nafotit fotky jako překvapení pro manžela k výročí svatby. Cítila jsem, že focení s Janou bude skvělé a vůbec jsem se nespletla.

Domluva místa vycházela z Janiny záliby v krásných zahradách s duší, a tak volba padla na Valdštejnskou zahradu. A pak Jana opravdu přijela, z velké dálky a fotily jsme ve velkém stylu. Nechyběla vlastní asistentka v podobě kamarádky Míši, která se starala, aby v zalidněné zahradě vše klaplo a aby si to Jana maximálně užila. No co vám budu povídat, nechyběla ani sklenička Prosecca!

Jana přivezla nádherné šaty a já si připadala, že fotím nějakou VIP celebritu. Užili jsme si to všechny a fotky se povedly. A Janina zpětná vazba po předání kalendáře mi vehnala slzy do očí. Já vím, že se opakuju, ale jsem nesmírně vděčná za možnost rozdávat lidem svým cvakáním radost a přispět tak malinko k šíření lásky ve světě.

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.