Zdravé oči

Hlásím návrat léta, alespoň díky barevným a veselým fotkám. Fotky, které jsme před nějakou dobou nafotili s Erikou a jejími dvěma chlapíky, jsou nejen barevné a uvolněné, ale hlavně přirozené, zkrátka takové, jaké já fotím nejraději.

A tak vás asi ani nepřekvapí, že fotky s touhle milou rodinkou slouží jednomu úžasnému projektu zlepšení života, jak jinak než přirozenou cestou. Metody, kdy nemusíme být odkázaní na výdobytky moderní medicíny a můžeme si vlastním přičiněním pomoci sami, mě fascinují.

Konkrétně v tomto případě se jedná o zlepšení zraku. Pokud jste stejně fascinovaní, že můžete úplně odložit silné brýle, tak koukněte sem. A nejlepší na tom je, že Erika vytvořila online kurz, takže teď si může zlepšit zrak úplně každý.

Více o metodě

Jana Bínová
Jako vášnivá fotografka ženské krásy následuji své srdce a pomáhám ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu, jakož i zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Napsala jsem eBook 8 triků, díky nimž se budete na fotkách samy sobě líbit
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.