kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Podnikatelský ženský kruh

22.3.2023 - Říčany

Jako podnikatelky jsme na naší cestě mnohdy osamocené a hledáme podporu, radu, často nemáme jasný záměr, neznáme naše ideální klienty, nejsme ve flow, tlačíme na sebe, nedaří se nám prodávat podle našich představ apod.

Podnikání je činnost energetická a nejvíc prodáváme, když jsme v pohodě, v energii radosti, lehkosti a hravosti.

Rády bychom touto formou podnikání "nakazily" i ostatní podnikatelky, aby si dovolily pustit všechna omezení, která je svazují. S harmonizérkou Lamerii proto pořádáme podnikatelské ženské kruhy, kde na hluboké úrovni pracujeme s přijatými  přesvědčeními a vedeme ženy k bližšímu prozkoumání jejich podnikání. 

reference na podnikatelský ženský kruh

Domů jsem přijela v krásném rozpoložení, po hodně dlouhé době, v takové radosti a klidu. A to poměrně intenzivně na sobě pracuju, pod různými lektory, ale včera to bylo jiné.

Hluboké. S nádechem toho opravdového, a taková místa se hledají pro proces bezpečné transformace, jako jehla v kupce sena. Holky, máte obě nádherný dar vedení a vytvoření prostoru, předávejte to dále.

Vést kruhy vědomého podnikání je silná věc, když je takto spirituálně podpořena, to je prostě krása magická. Jsem vděčná za to, že jsem si mohla projít tím, co dávám svým klientům.

Lenka Coufalová

23.4.2022 - Říčanský les

proběhlé akce

Chci vědět o dalších akcích!

Jmenuji se:

Můj e-mail je:

Už to letí!

Děkuji za váš zájem! Včas vám dám vědět, kdy bude další akce.

@fotografka_zenske_duse

navštivte můj instagram