kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Portfolio

Fotky pro podnikatelku Marii

Maruška je emoční terapeutka a oslovila mě na konzultaci své značky a nafocení Vymazlených brandových fotek, které potřebovala na web a do online kurzu o emocích.

Společně jsme se zamyslely nad tím, co by měl cítit klient, když fotky uvidí. A je to právě podpora, povzbuzení a lidský přístup, který jsem z Marušky cítila už při prvním setkání. Navíc zabalené do elegance, sebevědomí, harmonie a špetky romantiky. Pro účely online kurzu bylo dále třeba nafotit snímky s různými emocemi od smutku až po jásot a veselí.

Našemu záměru skvěle vyhovoval náš obývací pokoj, který nyní slouží jako můj ateliér. Doplnily jsme ho vhodnými detaily tak aby korespondovaly se zadáním (květiny, světlo, konvička s čajem, svíčka, pléd). V den focení se Marušky ujala moje kolegyně profesionální vizážistka a pak už jsme strávily příjemné dopoledne v přátelské spolupráci a tvoření.
Radčina sebelásková focení

Před několika lety mě doslova přitáhly krásné fotky této ženy na jejím webu a jsem si vyslala přání, že bych jí ráda poznala osobě. Za pár dní ke mně přišel letáček s jejím kurzem mohendžodára, na který jsem se hned přihlásila. Když mě pak Radka oslovila na focení, srdce mi zaplesalo radostí.

Od té doby už uplynula pěkná řádka let a my společně nafotily nesčetně fotek. S Radkou fotíme pravidelně, líbí se mi, že si dopřává focení vždy v nějaké nové etapě života. 

Příběh
sicilských dobrot

S Alenou Bianchi Kosturovou jsem se seznámila na naší rodinné dovolené na Sicílii a ani ne rok na to mi Alena zavolá: "Jani, přijeď mi nafotit pobyt" a je ruka v rukávě.  Bio Amore je cestovní agentura s laskavou domácí stravou, kterou Alena se svým týmem sama připravuje s láskou, z poctivých místních surovin od lokálních dodavatelů. 

Spolupráce s Alenkou byla z těch snových. Atmosféra typického sicilského městečka San Vito Lo Capo, Alenčino úchvatné jídlo, průzračné moře hlavně celková vize Bio Amore, která spočívá v udržitelném způsobu života, to všechno zanechalo v mém srdci nádhernou vzpomínku a vlastně jsem si vůbec nepřipadala, že pracuji. Fotit tu nádheru bylo prostě za odměnu. A o tom je také brandové focení.

fotky naprosto splňují a ještě přesahují moji představu

Jani, fotky jsou dokonalý, naprosto je miluju!!! Taková nádhera, i jak jsi krásně "odlepila" nálepky z počítače.
Jsi nejlepší, naprosto ty fotky splňují a ještě přesahují moji představu! Úplně je tam zachycena ta vyšší vibrace! Děkuji 

Markéta Prchalová

a co vaše vlastní fotky?