kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Portfolio

Maruška a její
nové brandové fotky

Maruška je emoční terapeutka a oslovila mě na konzultaci své značky a nafocení Vymazlených brandových fotek, které potřebovala na web a do online kurzu o emocích.

Společně jsme se zamyslely nad tím, co by měl cítit klient, když fotky uvidí. A je to právě podpora, povzbuzení a lidský přístup, který jsem z Marušky cítila už při prvním setkání. Navíc zabalené do elegance, sebevědomí, harmonie a špetky romantiky. Pro účely online kurzu bylo dále třeba nafotit snímky s různými emocemi od smutku až po jásot a veselí.

Našemu záměru skvěle vyhovoval náš obývací pokoj, který nyní slouží jako můj ateliér. Doplnily jsme ho vhodnými detaily tak aby korespondovaly se zadáním (květiny, světlo, konvička s čajem, svíčka, pléd). V den focení se Marušky ujala moje kolegyně profesionální vizážistka a pak už jsme strávily příjemné dopoledne v přátelské spolupráci a tvoření.
Radčina sebelásková focení

Před několika lety mě doslova přitáhly krásné fotky této ženy na jejím webu a jsem si vyslala přání, že bych jí ráda poznala osobě. Za pár dní ke mně přišel letáček s jejím kurzem mohendžodára, na který jsem se hned přihlásila. Když mě pak Radka oslovila na focení, srdce mi zaplesalo radostí.

Od té doby už uplynula pěkná řádka let a my společně nafotily nesčetně fotek. S Radkou fotíme pravidelně, líbí se mi, že si dopřává focení vždy v nějaké nové etapě života. 

Příběh
sicilských dobrot

S Alenou Bianchi Kosturovou jsem se seznámila na naší rodinné dovolené na Sicílii a ani ne rok na to mi Alena zavolá: "Jani, přijeď mi nafotit pobyt" a je ruka v rukávě.  Bio Amore je cestovní agentura s laskavou domácí stravou, kterou Alena se svým týmem sama připravuje s láskou, z poctivých místních surovin od lokálních dodavatelů. 

Spolupráce s Alenkou byla z těch snových. Atmosféra typického sicilského městečka San Vito Lo Capo, Alenčino úchvatné jídlo, průzračné moře hlavně celková vize Bio Amore, která spočívá v udržitelném způsobu života, to všechno zanechalo v mém srdci nádhernou vzpomínku a vlastně jsem si vůbec nepřipadala, že pracuji. Fotit tu nádheru bylo prostě za odměnu.

Reference

Stále mě překvapuje, jak jsou fotky krásné

Celý proces pro mě byl přirozeným plynutím na ženské vlně. Povídání, procházka přírodou a jen tak mimoděk cvakání spouště. Díky uvolněné atmosféře se může uvolnit každá z nás, která se před objektivem necítí zrovna jako doma. Pro mě příjemné odpoledne a spousta krásných fotek jako bonus. Vybrat si bylo opravdu těžké.

Šárka Doležalová Křepelková

a co vaše vlastní fotky?