kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Fotografka ženské duše

Představte si, jaké by to bylo žít ve světě, kde by se nikdo s nikým nesrovnával. Kde bychom se nestyděly vyjadřovat svoje pocity a být samy sebou. Neměly žádné starosti a ničeho se nebály. Byly bychom všechny krásné a milované. Ve světě zázraků. Představte si to. Jak byste se cítila?

Tohle je moje vize, moje nejkrásnější představa. Tohle je moje představa ráje a můj cíl, moje realita.


moje cesta

Jak se ze mne zrodila fotografka ženské duše? V životě jsem se hodně styděla a srovnávala s ostatními. Často jsem si připadala nedostatečná a nesvobodná. Až před pár lety jsem zjistila, že je to všechno jen moje vlastní realita a že ji můžu změnit. Tehdy jsem po vlastním prožitku z focení začala pracovat se sebou a následně se ženami na jejich sebehodnotě a sebepřijetí. 

Protože je právě tato cesta i mou vlastní terapií, vím, že tu "jiskru" máme všechny v sobě. Těší mě, když vidím, že můžu ženám ukázat, jaký je to pocit, když vystoupí ze svého stínu a dovolí si zářit. A když pak pokračují dál a chtějí od života víc, tak aby, si mohly začít tvořit život svých snů.

Protože ženy, které si takový život tvoří, mě vždycky fascinovaly. Ženy, které znají své poslání a dělají díky němu svět lepším místem. 
 
A tak jsem si postupně dovolila opustit dobré místo v korporátu a následovala svoje srdce ke svému vlastnímu podnikání a poslání. Tím je poznávání a fotografování těchto žen. Těší mě, když vidím, že jim moje fotografie pomáhají budovat jejich vysněné podnikání.


7

let praxe

460

spokojených klientek

142

úžasných značek

Jana :)

věřím, že každá žena má obrovský potenciál, který může naplno využít

jak si fotky prohlížím, tak se do sebe zamilovávám

„Na focení nejsem dost hezká. A ani nemám co na sebe.“ V tomhle přesvědčení jsem žila až do letošního jara. A asi bych s ním v klidu mohla žít až do důchodu, kdybych nepotkala Janu. Díky ní se můj pohled úplně změnil. Díky ní (a vizážistce, se kterou spolupracuje) se poprvé sama sobě na fotkách líbím. Připadám si fakt krásná, hezčí, než jsem kdy doufala, každá fotka má jiskru.

Na focení jsem se skvěle připravila díky podrobnému a jasnému průvodci. Měla jsem jasno v tom, co si budu brát na sebe, jak budu oblečení kombinovat s botami a doplňky. Jana je velice milá a má skvělé nápady, vůbec jsem nebyla nervózní. Těším se, že si tenhle krásný zážitek zase někdy dopřeju!

Alžběta Vintrová

máme něco společného?

1. ČÍM JSEM CHTĚLA BÝT AŽ VYROSTU:

a) fotografkou
b) účetní
c) módní návrhářkou

2. moje nejoblíbenější roční období:

a) jaro
b) léto
c) zima

3. lidé o mně říkají, že jsem:

Skvělá fotografka, úžasná máma a dobrá kamarádka

4. nafotila jsem už:

460 žen

5. bez čeho se neobejdu:

a) bez dobré kávy
b) bez ponožek
c) bez kamarádek
d) jiná možnost


 Bez telefonátu s mojí mámou

6. oblíbený svátek v roce:

a) Vánoce
b) Silvestr
c) Velikonoce
d) něco jiného


 První Máj

potkejme se

Vím jak těžké je mít sama sebe na prvním místě a jak důležité to je pro náš spokojený život. Je to totiž moje životní téma. Zvu vás na schůzku plnou inspirace a podpory.