kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

sebeláskové focení

Mít sama sebe na prvním místě je výzva pro každou z nás, často na sebe zapomínáme. Sebeláskové focení je propojení luxusních portrétů s prožitkem procítění naší ženské energie. V průběhu focení pracujeme na hlubokém uvolnění, ze kterého vzniknou nejen úžasné snímky, ale i začnete se sama na sebe nahlížet úplně jinak než doposud.

objevte svou jedinečnou krásu

co vám přinese sebeláskové focení?

Hlavní efekty krásných fotografií:

SEBELÁSKA. Zavnímáte vlastní zdroj lásky sama v sobě. Možná, že už přestanete potřebovat uznání od druhých lidí.

SVOBODA. Uděláte krok k plnění svých snů. Začnete snít a plnit si další sny, čímž se vám život začne zdát smysluplnější.

AUTENTICITA. Objevíte důkaz vlastní jedinečnosti a krásy. Možná už se nebudete tolik srovnávat s ostatními a začnete hledat svoje vlastní dary. Všichni nějaké máme ;-)

ODVAHA. Zjistíte, že máte čas sama na sebe. Možná si od teď budete na sebe čas dělat častěji a mít se více ráda.

SEBEHODNOTA. Naučíte se něco, co nás ve škole ani doma nenaučili. Že jsme samy pro sebe a pro náš život nejdůležitější. 

SEBEVĚDOMÍ. Zjistíte, že krása je v životě důležitá pro vaše sebevědomí. A že není na překážku inteligenci a racionální mysli.

"není nic lepšího než dát lásku sama sobě a nečekat ji od někoho druhého" JANA BÍNOVÁ

Jana zachytila moji duši

Jana Bínová je úžasná Fotografka ženské Duše, která umí zachytit zrcadlem fotoaparátu vaší vnější i vnitřní krásu. Krásu okamžiku. Je to víla se zrcadlem v dlaních, která vás svým úsměvem a srdcem zahalí do kouzelného závoje, že ani nevíte, že vás vlastně fotí. A vykouzlí nádherné fotografie.

Irena Galadwen

sebeláskové balíčky

Sebeláskové focení vnímám jako investici sama do sebe. Je to prožitek, který má potenciál změnit celý váš dosavadní život. Není to jen složka krásných fotografií v počítači. Podobně jako svatba, která je životním zážitkem, investujete do schůzky sama se sebou, se svou duší, do spojení se svou krásou a smyslností. 

Možná máte pár otázek...

kde fotografujete?

Nejčastěji fotografuji v přírodě v okolí Říčan u Prahy, kde mám svoje oblíbená místa. Malý prostor k fotografování mám i u sebe doma. Je také možné se domluvit na fotografování v ateliéru v Praze. Záleží na tom, které místo si vás zavolá.

Pomůžete mi s plánováním?

Ano, setkáme se před fotografováním a probereme všechny vaše otázky. Celou akci dopředu naplánujeme. Probereme oblečení a celkovou vizáž. Součástí VIP balíčku je konzultace, kde se zaměříme na váš vztah sama k sobě, tak aby pro vás focení mělo co největší osobní přínos.

kolik času focení zabere?

Samotné focení zabere 45 minut až 3 hodiny podle typu balíčku. Další skoro 2 hodiny zabere případné líčení a úprava vlasů vizážistkou.

Co si obleču na sebe?

Doporučuji zvolit zhruba rozdílné 3 outfity u balíčku Standard a 4 u balíčku Exclusive. Doporučuji volit oblečení, které má vás osobní význam, je vám příjemné na tělo, nosíte ho ráda a cítíte se v něm nádherně. Oblíbené jsou šaty, noční košilka, župánek, svetřík a spodní prádlo. Všechny podrobnosti probereme při konzultaci před focením.

jak bude probíhat naše spolupráce?

1. KONZULTACE
Sejdeme se na kávu nebo na čaj a popovídáme si o vás

2. NABÍDKA
Připravím vám zážitek na míru vaší sebelásce

3. FOCENÍ
Užijete si péči a hýčkání sama sebe před i při focení

4. JSTE KRÁSNÁ 
Fotky jsou upravené a připravené, až se na nich  spatříte

Už vidíte své vlastní fotky?