kdybych vám mohla říct jen jednu větu, byla by to tato:

Fotografka ženské duše

Ukazuji ženám jejich jedinečnost. Pomáhám jim spatřit to, co je v nich nejkrásnější, jejich vnitřní krásu.  

@fotografka_zenske_duse

Sebeláskové focení na vlastní kůži

aneb co nás ve škole nenaučili..

 

Milé ženy,

cítím potřebu vám dát nahlédnout do mého niterného procesu a uvědomění z něj. Byl to pro mě tak obrovský AHA moment, že si ho prostě nemůžu nechat jen pro sebe, tím spíš, že souvisí i s vámi, mými drahými klientkami.

Možná si z mého starého webu pamatujete na moji milou klientku Irenu Galadwen, kterou jsem měla tu čest několikrát zachytit svým foťákem.

Irenka je moje věrná klientka a postupem času jsme se hodně sblížily. Jo, tohle se mi prostě stává a jsem za to moc ráda. S Irenou jsme společně zažily spoustu dobrodružství a opravdu do velké hloubky. Z jedné takové hloubky jsme dokonce vzájemně odhalily, co je naším skutečným posláním. S tím Ireniným vás teď seznámím v dalším článku, ale teď se vrátím k sobě :).

Taky věříte tomu, že v tom největším bahně jsou ukryté ty největší poklady? Irena má totiž dar každé moje bahýnko obrátit pěkně na světlo boží a uvidět v něm ledasjakou krásu. A tak se stalo, že jsem se postupně stala i já její klientkou. Společně jsme si takhle objaly moji vnitřní holčičku, rozsvítily moji vnitřní ženu a poznaly mého vnitřního muže. Pro mě se tak spousta věcí proměnila a začala jsem objevovat dosud nepoznané možnosti vnímání sebe sama.

A teď se usmívám při pomyšlení na ty synchronicity, které nás dovedly až do kouzelného lesa plného rozkvetlých kytiček. Tady mě Irena naprosto nečekaně a bez přípravy provedla sebeláskovou terapií a já jsem na vlastní kůži zažila, jaké to je zastavit se a jen tak být, vnímat to propojení sama se sebou a cítit lásku ke všemu a ke všem.

Ono takhle, když to mám dát do slov, tak to zní strašně otřepaně. Pro mě to byl ale tak silný moment, že na to prostě běžná slova nestačí.

Irena je žena multipotenciální a mimochodem je to také fotografka (fotí starožitná aranžmá a makrofotografie), a tak celý proces zachytila na foťák. Vznikla tak pro mě nezapomenutelná památka na můj prožitek. Zároveň mám kotvu, která mě vždy připomene důležitost sama sebe, zastavení se a procítění té magické energie, kterou máme všichni k dispozici, jen jsme ji už přestali cítit.

Ten prožitek je připomínkou jediného, co máme stále při sobě – dech a přítomný okamžik. A když si toto budeme neustále uvědomovat, tak nás už nic nerozhází. Pokud ano, tak je to jen nějaké bahýnko, ve kterém je ukrytá další perla.

A s vámi, mé milé ženy, to opravdu souvisí. Vnímám, že tohle se prostě musí šířit dál! Že naše výkonově zaměřená společnost potřebuje silné a svobodné ženy, jen my ji můžeme proměnit. A také cítím, že potřebujeme vnitřně posílit, jak já říkám – odstrachovat se. Být samy sebou a šířit to dál.

Jsi na řadě, milá ženo. Vezmu tě za ruku a povedu tě – k sobě samé.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *